Brunox 30ml + pędzelek Zobacz większe

Brunox 30ml + pędzelek

Nowy

Brunox Epoxy , środek antykorozyjny i podkład epoxydowy w jednym.

Więcej szczegółów

12,50 zł

Lista życzeń

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw nam swój numer Oddzwonimy do Ciebie i zrealizujemy zamówienie.

Produkt w pełni profesjonalny, w oryginalnym opakowaniu.

Charakterystyka produktu:

 
BRUNOX EPOXY®to jedyny opatentowany neutralizator rdzy i system gruntujący w jednym stworzony na bazie żywicy epoksydowej. Przezroczysta ciecz o barwie bursztynu tworzy na metalu organiczny związek żelaza, który zatrzymuje rdzę i daje perfekcyjny podkład. Preparat ten nadaje się wyśmienicie do renowacji powłoki lakierniczej pojazdów, maszyn, instalacji. Dzięki szczególnie dobrej penetracji w pory powstałe w wyniku korozji, oraz doskonałemu tworzeniu warstwy ochronnej (brak śladów pociągnięć pędzlem) zapewniona jest znakomita efektywność i możliwość nakładania nań rozmaitych powłok (farb, lakierów, szpachlówek - również chemo-utwardzalnych). Nie zawiera metali ciężkich i kwasów mineralnych, nadaje się do nanoszenia pistoletem natryskowym.

Sposób zastosowania w 3 krokach:

 
1.Należy usunąć rdzę luźno przylegającą do podłoża, smar, zanieczyszczenia np. przy pomocy szczotki drucianej, papieru ściernego, tarczy szlifierskiej itp.
2.Nanieść dwukrotnie z odległości ok. 20cm warstwę preparatu na powierzchnię zaatakowaną korozją. Pozostawić powierzchnię do wyschnięcia.
3.Po wyschnięciu - najlepiej 24h - nanieść lakier kryjący.

Obecnie nie został dodany żaden komentarz

Napisz opinię

Brunox 30ml + pędzelek

Brunox 30ml + pędzelek

Brunox Epoxy , środek antykorozyjny i podkład epoxydowy w jednym.

Napisz opinię

7 Inne produkty