Lakiery samochodowe, dekoracyjne

Właściciele warsztatów samochodowych oraz entuzjaści majsterkowania z pewnością zainteresują się naszą ofertą. Pozyskujemy materiały lakiernicze oraz lakiery w spray od najlepszych producentów. W ten sposób możemy zapewnić produkty, które pozwolą osiągnąć pełną satysfakcję. W sklepie znajdują się farby przeznaczone do min. poprawek lakierniczych karoserii, malowania felg, zacisków, bębnów czy przyciemniania lamp.

 

Dzięki proponowanym przez nas materiałom nie tylko można zadbać o auto i dokonać napraw kosmetycznych, ale także zwiększyć jego atrakcyjność poprzez malowanie felg, lamp czy zacisków. Materiały dekoracyjne tego typu okażą się również przydatne w garażu, warsztacie i innym miejscu przeznaczonym do tuningowania samochodów.

 

Zapraszamy do zakupów: zarówno w sklepie internetowym, jak i punkcie stacjonarnym w Żórawinie k. Wrocławia.

 

Lakier do felg

W asortymencie uwzględniliśmy lakier do felg, który doskonale nadaje się do usunięcia drobnych uszkodzeń oraz zarysowań. Materiały można zastosować między również do felg aluminiowych.

Lakier do przyciemniania lamp

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy niezawodny lakier do przyciemniania lamp samochodowych w sprayu wyróżniający się doskonałą przyczepnością do powierzchni, bez złuszczania się.

Lakier do malowania zacisków

Sklep FarbyAerozole.pl poleca także lakier do malowania zacisków zarówno tych hamulcowych, jak i samych bębnów. Jednocześnie pozostanie odporny na zadrapania i ścieranie.

Lakier bezbarwny

Aby dokonać naprawy lakierniczej nie wystarczy nałożenie samego lakieru bazowego. Niezbędny jest lakier bezbarwny, który nada właściwy połysk oraz odporność.

Lakiery akrylowe wg RAL

Oferujemy najlepsze lakiery akrylowe w wielu wariantach kolorystycznych. Poszczególne rodzaje zostały wykonane przez takich producentów, jak Motip oraz Kwasny.